Úvod Aktuality Jak si správně napustit bazén

Jak si správně napustit bazén

Jak si správně napustit bazén

8. červen 2017

Zájmem každého majitele bazénu je mít průzračnou vodu bez jakýchkoliv nečistot. Jak na to?

Zaručenou cestou pro dosažení stoprocentně kvalitní vody a rychle napuštěného bazénu je dovoz vody cisternou od společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. Máte-li zájem objednat si napuštění bazénu pomocí autocisterny, informace o této službě najdete na webových stránkách www.smv.cz, v rubrice Služby nebo na zákaznických linkách společnosti.

Při použití vodovodní přípojky k napuštění svého bazénu, musíte počítat se skutečností, že při tomto způsobu napouštění bazénů dochází k nárazovým změnám hydraulických poměrů ve vodovodní síti. To způsobuje uvolňování usazenin z vnitřních stěn vodovodního potrubí a dochází k zakalení vody.

Kromě zakalení vody, může dojít i k poklesu tlaku v síti a tyto problémy se mohou současně projevit i u jiných odběratelů. Majitel bazénu si tak může nejen napustit zakalenou vodu přímo do bazénu, ale navíc může způsobit zakalení vody i svým sousedům

Pokud se přesto rozhodnete pro použití vodovodní přípojky k napuštění svého bazénu, hlavně napouštějte pomalu a mimo špičku, raději v noci nebo během poledních hodin. Ale ani tento postup Vás nemusí ochránit před napuštěním zakalené vody.

 

MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.
840 668 668, 601 276 276
www.smv.cz

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Žádost o informace o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda v dané lokalitě jsou vodovodní a kanalizační sítě? Potřebujete získat data o vodárenských sítích.
Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Provozní doba ZC

Provozní doba zákaznických center:

 

Pondělí   8 – 12    13 -17

Úterý        pouze po domluvě

Středa     8 – 12    13 -17

Čtvrtek     pouze po domluvě

Pátek       8 – 12

 

Reservační systém
Vyžaduje Adobe Flash Player