Úvod O společnosti Kariéra Volná pracovní místa Nabídka pracovního místa: Strojník VHZ čistírny odpadních vod Zlín

Nabídka pracovního místa: Strojník VHZ čistírny odpadních vod Zlín

Nabídka pracovního místa: Technolog pitných a odpadních vod

14. květen 2018

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:          STROJNÍK VHZ ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD ZLÍN

SPOLEČNOST:                             MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:              ČISTÍRNA ODPADNÍCH VOD ZLÍN

SMLUVNÍ VZTAH:                         Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)

PRACOVNÍ DOBA:                        směnný provoz, práce i v noci

DATUM NÁSTUPU:                       nástup možný ihned, dle dohody

BENEFITY:                                                příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací a jazykové kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění;  zaměstnanecké telefony, nadstandardní preventivní péče; firemní akce a další

Pracovní náplň

  • Obsluha vodohospodářských zařízení ČOV Zlín
  • Kontrola provozu, vedení provozních záznamů
  • Údržba areálu ČOV

Nabízíme

  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme

  • Vyučení v technickém oboru (strojní, stavební)
  • Manuální zručnost
  • ŘP, skup. B.
  • Základní znalost práce na PC
  • Dobrý zdravotní stav
  • Směnný provoz, práce i v noci

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis do 31. 5. 2018 na email: personalni@smv.cz , nebo poštou na adresu:   MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., Personální útvar, Tovární 1059/41, 779 00 Olomouc.

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Žádost o informace o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda v dané lokalitě jsou vodovodní a kanalizační sítě? Potřebujete získat data o vodárenských sítích.
Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Provozní doba ZC

Provozní doba zákaznických center:

Pondělí   8 – 12    13 -17

Úterý        pouze po domluvě

Středa     8 – 12    13 -17

Čtvrtek     pouze po domluvě

Pátek       8 – 12

Reservační systém
Vyžaduje Adobe Flash Player