Úvod O společnosti Kariéra Volná pracovní místa Nabídka volného pracovního místa - Strojník VHZ ČOV Zlín

Nabídka volného pracovního místa - Strojník VHZ ČOV Zlín

6. listopad 2017

Společnost: MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.
Pracoviště: Čistírna odpadních vod Zlín
Funkce: Strojník VHZ ČOV Zlín

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE: STROJNÍK VHZ ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD ZLÍN

SPOLEČNOST: MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: ČISTÍRNA ODPADNÍCH VOD ZLÍN

PRACOVNÍ POMĚR: Práce na plný úvazek

SMLUVNÍ VZTAH: Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)

DATUM NÁSTUPU: 1. 1. 2018

BENEFITY: příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací a jazykové kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění;  nadstandardní preventivní péče; firemní akce a další

Pracovní náplň

  • Obsluha vodohospodářských zařízení ČOV Zlín
  • Kontrola provozu, vedení provozních záznamů
  • Údržba areálu ČOV

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme

  • Vyučení v technickém oboru (strojní, stavební)
  • Manuální zručnost
  • ŘP, skup. B.
  • Základní znalost práce na PC
  • Dobrý zdravotní stav
  • Směnný provoz, práce i v noci

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný životopis do 17. 11. 2017 elektronicky na email: drahomira.pechova@smv.cz, nebo poštou na adresu: MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., Personální útvar, Tovární 41, 779 00 Olomouc.

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Žádost o informace o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda v dané lokalitě jsou vodovodní a kanalizační sítě? Potřebujete získat data o vodárenských sítích.
Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Provozní doba ZC

Provozní doba zákaznických center:

Pondělí   8 – 12    13 -17

Úterý        pouze po domluvě

Středa     8 – 12    13 -17

Čtvrtek     pouze po domluvě

Pátek       8 – 12

Reservační systém
Vyžaduje Adobe Flash Player