Úvod Voda hrou

Voda hrou

MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. se věnuje také vzdělávací a osvětové činnosti pro děti. Společnost se snaží vést děti k ochraně životního prostředí a ekologickému chování. Právě životní prostředí a ochrana vodních zdrojů jsou důležitá témata objevující se v soutěžích, které prostřednictvím společnosti Veolia Voda pořádá. Soutěže jsou určeny především pro žáky základních škol, víceletých gymnázií a středních škol. Vodní tématika se objevuje také v našich hrách, které si děti mohou zahrát přímo na internetu.

Nejen pro děti, ale i pro dospělé jsme připravili kalkulačku spotřeby vody a kalkulačku uhlíkové stopy, díky nimž si můžete spočítat spotřebu vody vaší domácnosti a jakým způsobem se podílíte na uhlíkové stopě při pití kohoutkové či balené vody.

Velmi zajímavá je také historie českého vodárenství. Dozvědět se můžete více například o práci dřívějších krysařů, o vývoji osobní dopravy, vztahů se zákazníky, původních vodárenských profesích, atp.

 

 

 

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Žádost o informace o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda v dané lokalitě jsou vodovodní a kanalizační sítě? Potřebujete získat data o vodárenských sítích.
Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Provozní doba ZC

Provozní doba zákaznických center:

 

Pondělí   8 – 12    13 -17

Úterý        pouze po domluvě

Středa     8 – 12    13 -17

Čtvrtek     pouze po domluvě

Pátek       8 – 12

 

Reservační systém

Vyžaduje Adobe Flash Player