Úvod Aktuality Rezervační systém

Rezervační systém

Rezervační systém

27. květen 2011

Zarezervujte si termín své schůzky na zákaznickém centru předem.

Rezervujte si schůzku a vyřiďte své záležitosti s vodou bez čekání

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. nabízí svým zákazníkům novou službu „Rezervační systém“. Zákazník si tak může přes internet rezervovat den a hodinu schůzky a vyřídit své požadavky bez čekání. Rezervační systém funguje v Olomouci, Prostějově a ve Zlíně.

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. dnes spouští rezervační systém pro zákaznická centra v Olomouci, Prostějově a ve Zlíně. Stávající i budoucí zákazníci se mohou objednat prostřednictvím Rezervačního systému na webových stránkách vodáren: rezervujte si schůzku zde. Potvrzení rezervace obdrží zákazník e-mailem. Odpovědí na tento mail se potvrdí závaznost rezervace.

„Prosíme zákazníky o dodržení smluveného termínu, jinak nebude na rezervaci brán zřetel. Zákazník by pak byl obsloužen v pořadí, v jakém se dostavil na zákaznické centrum,“ uvedla mluvčí společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. Helena Koutná.

Stávající zákazníci, kteří mají svůj osobní zákaznický účet, pak mají možnost rezervovat si schůzku i prostřednictvím svého osobního zákaznického účtu na www.smv.cz. Jedná se o on-line rozhraní, ve kterém může zákazník sledovat výši svých záloh, data fakturace a odečtů. Lze zde také měnit výši záloh a provést samoodečet vodoměru.

 

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.

Váš dodavatel vodohospodářských služeb

840 668 668, www.smv.cz


 

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Žádost o informace o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda v dané lokalitě jsou vodovodní a kanalizační sítě? Potřebujete získat data o vodárenských sítích.
Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Provozní doba ZC

Provozní doba zákaznických center:

Pouze po předchozí rezervaci!

 

Pondělí   8 – 12    13 -17

Úterý        pouze po domluvě

Středa     8 – 12    13 -17

Čtvrtek     pouze po domluvě

Pátek       8 – 12

 

Pokladna uzavřena!