Úvod O společnosti Kariéra Volná pracovní místa Nabídka pracovního místa - Operátor vodovodní sítě

Nabídka pracovního místa - Operátor vodovodní sítě

Nabídka pracovního místa - Kopáč

17. srpen 2021

Společnost: MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.
Pracoviště: Slavičín, Hrádecká 159
Funkce: OPERÁTOR VODOVODNÍ SÍTĚ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE: OPERÁTOR VODOVODNÍ SÍTĚ

SPOLEČNOST: MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Slavičín, Hrádecká 159

SMLUVNÍ VZTAH: Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)

PRACOVNÍ DOBA: 7:00 - 15:00 hod.

DATUM NÁSTUPU: 1.10.2021

BENEFITY: příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec Zákoníku práce, vzdělávací a jazykové kurzy; zaměstnanecké telefony, nadstandardní preventivní péče; firemní akce a další

Pracovní náplň

  • Kontrola a údržba vodovodní sítě (hledání úniků vody, výměna a kontrola funkčnosti šoupáků, hydrantů, armatur, vodoměrů)
  • Kontrola dodávané vody (zákal, doplňování dezinfekce, měření chlóru)
  • Odstraňování poruch na vodovodní síti
  • Provádění nových vodovodních přípojek

Nabízíme

  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme

  • Vyučen v technickém oboru (obor instalatér výhodou)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis do 30.09.2021 na email: personalni@smv.cz , nebo poštou na adresu: MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., Personální útvar, Tovární 1059/41, 779 00 Olomouc.

Informace o zpracování osobních údajů ve společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. se nachází v Zásadách zpracování osobních údajů zveřejněných na webových stránkách společnosti (www.smv.cz/o-spolecnosti/zpracovani-osobnich-udaju).

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Vyjadřovací portál SMV

Pomocí našeho vyjadřovacího portálu získáte informace o sítích v provozování naší společnosti a můžete vložit projektovou dokumentaci k vyjádření.