Úvod O společnosti Kariéra Volná pracovní místa Nabídka pracovního místa - Provozní dispečer

Nabídka pracovního místa - Provozní dispečer

Nabídka pracovního místa - Operátor vodovodní sítě

9. září 2021

Společnost: MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.
Pracoviště: Tovární 41, Olomouc
Funkce: PROVOZNÍ DISPEČER

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE: PROVOZNÍ DISPEČER

SPOLEČNOST: MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: TOVÁRNÍ 41, OLOMOUC

SMLUVNÍ VZTAH: Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)

PRACOVNÍ DOBA: Směnný provoz

DATUM NÁSTUPU: IHNED

BENEFITY: příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec Zákoníku práce, vzdělávací a jazykové kurzy; zaměstnanecké telefony, nadstandardní preventivní péče; firemní akce a další

Pracovní náplň

  • Monitoring objektů a pracovišť napojených na řídící systém
  • Práce na PC – specializované programy
  • Předávání informací jednotlivým provozům v rámci společnosti
  • Telefonická komunikace se zákazníky
  • Koordinace činností při poruchách a opravách na síti
  • Vedení provozní evidence
  • Vedení agendy související s činností dispečera

Nabízíme

  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou (technické zaměření výhodou)
  • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, internet)
  • Ochota naučit se program pro obsluhu a řízení vodovodní sítě
  • Komunikativnost, asertivita, odolnost vůči stresu
  • Vysoká pracovní morálka, zodpovědnost a samostatnost
  • Ochota práce v týmu směnného provozu

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis do 30.09. 2021 na email: _.EC5.5d9bm%CccnT-M, nebo poštou na adresu: MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., Personální útvar, Tovární 1059/41, 779 00 Olomouc.

Informace o zpracování osobních údajů ve společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. se nachází v Zásadách zpracování osobních údajů zveřejněných na webových stránkách společnosti (www.smv.cz/o-spolecnosti/zpracovani-osobnich-udaju).

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Vyjadřovací portál SMV

Pomocí našeho vyjadřovacího portálu získáte informace o sítích v provozování naší společnosti a můžete vložit projektovou dokumentaci k vyjádření.