Úvod O společnosti Kariéra Volná pracovní místa Nabídka pracovního místa - Provozní elektrikář / údržbář správní budovy

Nabídka pracovního místa - Provozní elektrikář / údržbář správní budovy

Nabídka pracovního místa - Specialista technicko provozní činnosti Prostějov

18. listopad 2022

Společnost: MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.
Pracoviště: Olomouc
Funkce: PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/ÚDRŽBÁŘ SPRÁVY BUDOV

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE: PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/ÚDRŽBÁŘ SPRÁVY BUDOV

SPOLEČNOST: MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Tovární 41, 779 00 Olomouc

SMLUVNÍ VZTAH: Smlouva na dobu určitou

PRACOVNÍ DOBA: 7:00 - 15:00 hod. (práce na jednu směnu)

DATUM NÁSTUPU: IHNED

BENEFITY: příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec Zákoníku práce, vzdělávací a jazykové kurzy; zaměstnanecké telefony, nadstandardní preventivní péče; firemní akce a další

Pracovní náplň

  • Oprava elektroinstalace související s budovou
  • Údržba budovy ve spolupráci s údržbářem
  • Údržba areálu (zelený program)
  • Údržba rekreačních objektů
  • Další činnosti související s provozem budovy

Nabízíme

  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání
  • Pracovní doba 37,5 hod. týdně, tj. 7,5 hod. denně
  • Možnost čerpání volnočasových aktivit formou Cafeterie – 6 000,- Kč/rok
  • Stravenky v hodnotě 132,- Kč
  • Dva týdny dovolené navíc, tj. celkem 30 dní
  • Zvýhodněný tarif hlasových a datových služeb pro zaměstnance a rodinné příslušníky

Požadujeme

  • Vyučen v oboru elektro
  • Elektro osvědčení (§6 dle nařízení vlády 194/2022 Sb., nebo 50/1978 Sb.)
  • Schopnost základního čtení technické dokumentace
  • Základní znalost práce na PC
  • Týmová spolupráce, samostatnost, chuť se učit nové věci
  • Zodpovědnost, flexibilita

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis do 15. 12. 2022 na email: _.EC5.5d9bm%CccnT-M , nebo poštou na adresu: MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., Personální útvar, Tovární 1059/41, 779 00 Olomouc.

Informace o zpracování osobních údajů ve společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. se nachází v Zásadách zpracování osobních údajů zveřejněných na webových stránkách společnosti (www.smv.cz/o-spolecnosti/zpracovani-osobnich-udaju).

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

Vyjadřovací portál SMV

Pomocí našeho vyjadřovacího portálu získáte informace o sítích v provozování naší společnosti a můžete vložit projektovou dokumentaci k vyjádření.