Úvod O společnosti Kariéra Volná pracovní místa Nabídka pracovního místa - Specialista-technolog odpadních vod pro region Zlín

Nabídka pracovního místa - Specialista-technolog odpadních vod pro region Zlín

15. červenec 2021

Společnost: MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.
Pracoviště: ČOV ZLÍN - MALENOVICE
Funkce: SPECIALISTA - TECHNOLOG ODPADNÍCH VOD PRO REGION ZLÍN

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE: SPECIALISTA - TECHNOLOG ODPADNÍCH VOD PRO REGION ZLÍN

SPOLEČNOST: MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: ČOV ZLÍN - MALENOVICE

LOKALITA PŮSOBNOSTI:  ZLÍN, SLAVIČÍN, LUHAĆOVICE

SMLUVNÍ VZTAH: Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)

PRACOVNÍ DOBA: 7:00 - 15:00 hod.

DATUM NÁSTUPU: IHNED

BENEFITY: příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací a jazykové kurzy; zaměstnanecké telefony, nadstandardní preventivní péče; firemní akce a další

Pracovní náplň

  • Řízení technologického procesu čištění odpadních vod v lokalitě Zlín, Slavičín, Luhačovice
  • Plánování vzorkování v souladu s vydanými VH rozhodnutími
  • Vyhodnocování výsledků rozborů na ČOV a kanalizačních sítích
  • Komunikace s úřady-ČIŽP, vodoprávní úřady
  • Dohled na dodržování limitů kanalizačního řádu, jednání s podnikatelskými subjekty ohledně vypouštění

do veřejné kanalizace

  • Zpracování výroční zprávy o provozu čistíren

Nabízíme

  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání, obory chemie a technologie vody, technologie a hospodaření s vodou
  • Dobrá znalost OS Windows, Word, Excel, Chrome
  • ŘP, skup. B.
  • Samostatnost, aktivní přístup
  • Komunikativnost

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis do 31. 7. 2021 na email: _.EC5.5d9bm%CccnT-M , nebo poštou na adresu: MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., Personální útvar, Tovární 1059/41, 779 00 Olomouc.

Informace o zpracování osobních údajů ve společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. se nachází v Zásadách zpracování osobních údajů zveřejněných na webových stránkách společnosti (www.smv.cz/o-spolecnosti/zpracovani-osobnich-udaju).

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Vyjadřovací portál SMV

Pomocí našeho vyjadřovacího portálu získáte informace o sítích v provozování naší společnosti a můžete vložit projektovou dokumentaci k vyjádření.