Úvod Voda hrou Kohoutková v restauracích

Kohoutková v restauracích

Kampaň v restauracích „Čerstvou kohoutkovou? Stačí říct!“ rozjela společnost Veolia. Vodárny darují designové karafy provozovnám, které nabízejí zákazníkům vodu z kohoutku. Provozovny, které již čepují zákazníkům vodu z kohoutku, mohou o karafy i nadále žádat.

Z krásné karafy voda chutná

Již více než čtyřicet restaurací na Moravě vyslyšelo výzvu společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. a ve svých provozovnách začalo podávat zákazníkům vodu z kohoutku. Do projektu se zapojily restaurace na Olomoucku, Zlínsku i Prostějovsku. Více informací o projektu a také všechny zapojené restaurace najdete na webu http://www.kohoutkova.cz/o-projektu/seznam-restauraci/#Morava v kapitole Morava.
Možnost přihlásit se do projektu je stále otevřená, žádnou z restaurací jsme sami neoslovovali, čekáme na reakci těch subjektů, které mají o projekt zájem. Restaurace však musí splňovat jistou kvalitu vnitřních rozvodů vody, aby mohly do projektu vstoupit. Laboratorní rozbory vody poskytujeme v rámci projektu restauracím zdarma. Snažíme se tak prosadit pití vody z vodovodu jako jednu z forem ekologického chování. Otočení kohoutku je přece jenom maličkost, kterou příroda ocení. Navíc náš produkt – pitná voda - odpovídá velmi přísným kritériím kvality a je pečlivě a pravidelně kontrolována.

Co restaurace, zapojené do projektu získají?

Krásné designové karafy http://www.kohoutkova.cz/pro-restaurace/karafy/ k podávání kohoutkové vody. A také reklamu. Na webových stránkách www.kohoutkova.cz jsou uveřejněny restaurace, kde se již kohoutková voda z karaf nabízí a pravidelně se doplňují nové restaurace z celé ČR, které se do našeho projektu postupně zapojují.

Jak se o karafy přihlásit?

Restaurace se mohou přihlásit a zaslat své údaje na mail: veolia@veoliavoda.cz nebo na 88EuVd54X8ED5f56LTFw.W7r. „Osloví-li nás restaurace, které působí v našem regionu působení, rádi jim tyto karafy nabídneme,“ uvedla mluvčí MORAVSKÉ VODÁRENSKÉ, a.s. Markéta Bártová. A dodala pár postřehů o pitné vodě z kohoutku: „Voda z kohoutku v regionu je velmi kvalitní a jistě jde o nejpřirozenější zdroj tekutin pro zachování pitného režimu pro městského člověka“.

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Žádost o informace o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda v dané lokalitě jsou vodovodní a kanalizační sítě? Potřebujete získat data o vodárenských sítích.
Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Provozní doba ZC

Provozní doba zákaznických center:

 

Pondělí   8 – 12    13 -17

Úterý        pouze po domluvě

Středa     8 – 12    13 -17

Čtvrtek     pouze po domluvě

Pátek       8 – 12

 

Rezervační systém
Vyžaduje Adobe Flash Player