Úvod Zákazníci Kontakty pro zákazníky Zákaznická linka

Zákaznická linka

Zákaznická linka 840 668 668 

    

Zákaznická linka společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. funguje nonstop, jak pro hlášení havárií vody a kanalizace, tak i pro zákaznické informace.

Zákaznická linka společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. je specializované pracoviště, které slouží k hromadnému zpracování telefonních hovorů. Zde vy, naši zákazníci, obdržíte požadované informace od zkušeného operátora, který s vámi bude řešit záležitosti týkající se dodávky pitné vody a odkanalizování vody odpadní, příp. dalších problémů či reklamací atd.

Získáte odpověď nebo radu na dotazy týkající se fakturace, smluv, kvality vody, poruch na vodovodní či kanalizační sít a další potřebné informace.

Na základě Vašich požadavků upravíme výši zálohy, vyřešíme reklamace, poradíme, jaké doklady jsou třeba k sepsání smlouvy, poradíme, jak postupovat při zřizování přípojky, co dělat, když vodoměr neukazuje správně, a to vše pouze prostřednictvím telefonu.

Cena hovoru: *1,60 Kč/min (s DPH)

Z důvodu rychlosti a efektivnosti vyřizování vašich požadavků, vás žádáme o uvádění evidenčního čísla odběru a čísla smlouvy při jakémkoliv kontaktu s naší společností. Evidenční číslo odběru naleznete na vaší odběratelské smlouvě či každé faktuře vpravo nahoře.

*Uvedená cena hovoru je účtována pouze volajícím z pevné sítě společnosti Teléfonica O2. Cenu hovoru, která Vám bude účtována, lze ověřit u Vašeho mobilního operátora.

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Vyjadřovací portál SMV

Pomocí našeho vyjadřovacího portálu získáte informace o sítích v provozování naší společnosti a můžete vložit projektovou dokumentaci k vyjádření.