Úvod Aktuality Havárie v domě s věžovým vodojemem na ulici I. P. Pavlova 62 v Olomouci

Havárie v domě s věžovým vodojemem na ulici I. P. Pavlova 62 v Olomouci

Havárie v domě s věžovým vodojemem na ulici I. P. Pavlova 62 v Olomouci

10. květen 2016

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. informuje, že dne 9. 5. 2016 v dopoledních hodinách došlo k úniku pitné vody z důvodu závady na uzávěru DN 500 mm při prováděných technologických opravách.

Opravy byly prováděny ve 13. podlaží.

Únik způsobil protečení pitné vody přes schodiště až do sklepních prostor, zatečení vody do bytů, až po úroveň 7 - 8 podlaží (20 bytů) a vniknutí vody do rozvodů elektrické energie. Z tohoto důvodu je pro celý objekt přerušena dodávka elektrické energie a to nejméně do středy 11. 5. 2016.

Včera bylo rovněž vyvěšeno oznámení o vzniklé situaci na všechny vchody do bytů v obytné části domu s věžovým vodojemem na ulici I. P. Pavlova 62, Olomouc.

Během dneška probíhají, ve spolupráci se správcem Správou nemovitostí města Olomouce, další kroky k obnovení běžného provozu. V objektu se budou po celý den pohybovat naši zaměstnanci, kteří budou poskytovat informace  a rady s uplatněním vzniklých škod a o dalším vývoji situace.

Omlouváme se za nepříjemnosti a potíže způsobené touto závadou a průběžně zajišťujeme úklidové a servisní práce pro co nejrychlejší obnovení běžného provozu.

Vzhledem k nefunkčnosti výtahu a neosvětleným prostorám schodiště si dovolujeme požádat všechny uživatele bytů, společných a nebytových prostor domu o maximální opatrnost při chůzi po schodech a přidržování se zábradlí.

V případě potřeby upřesnění dalšího postupu pro hlášení škody kontaktujte:

Ing. Štěpánka – 606 793 945.

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

Vyjadřovací portál SMV

Pomocí našeho vyjadřovacího portálu získáte informace o sítích v provozování naší společnosti a můžete vložit projektovou dokumentaci k vyjádření.