Úvod Zákazníci

Zákazníci

Před příchodem do našeho zákaznického centra je nutné si předem rezervovat den a hodinu v našem rezervačním systému

 

Provoz zákaznických center probíhá v omezeném režimu kvůli ochraně zdraví zákazníků i zaměstnanců.

Zákaznická centra jsou otevřena v pondělí a středu pouze pro zákazníky, kteří potřebují vyřešit akutní záležitost, jež nelze vyřídit korespondenčně, a zarezervují si termín návštěvy přes rezervační systém.  Rezervaci termínu lze provést na stránkách www.smv.cz v sekci Zákazníci, nebo prostřednictvím zákaznických linek 840 668 668 nebo 601 276 276.

Pokladna v zákaznickém centru zůstává i nadále zavřená, a tudíž není možné provádět platby. Pro zaplacení závazků je možné využít tyto formy úhrad:

  • e-platby prostřednictvím svého zákaznického internetového účtu,
  • zadáním standardního příkazu k úhradě,
  • platbou chytrým telefonem pomocí QR kódu,
  • platbou na terminálech Sazky,
  • pomocí A složenky na pobočkách České pošty.

 

Společnost žádá zákazníky, aby v zájmu svého zdraví a pohodlí, přednostně využívali pro vyřizování svých požadavků a dotazů bezkontaktní formu komunikace.

V tomto směru nabízí Moravská vodárenská, a. s. možnost využít e-mailovou komunikaci přes zc@smv.cznebo korespondenčně na adresu:

Moravská vodárenská, a. s., Tovární 41, 779 00 Olomouc. 

Veškeré formuláře a informace k uzavření smlouvy máte k dispozici na webových stránkách společnosti www.smv.cz. Pro běžné dotazy využívejte rovněž naše zákaznické telefonní linky 840 668 668 nebo 601 276 276.

Pro podání svých žádostí ke stávajícímu odběrnému místu a smlouvě využívejte Váš zákaznický internetový účet (https://portal.smv.cz/), který je přístupný také z mobilních zařízení přes aplikaci „Moje Veolia“.

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Vyjadřovací portál SMV

Pomocí našeho vyjadřovacího portálu získáte informace o sítích v provozování naší společnosti a můžete vložit projektovou dokumentaci k vyjádření.