Úvod Voda hrou

Voda hrou

MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. (dále jen MOVO) se věnuje také vzdělávací a osvětové činnosti pro děti.

Životní prostředí a ochrana vodních zdrojů jsou důležitá témata objevující se v soutěžích, které společnost MOVO prostřednictvím společnosti Veolia Voda pořádá. Soutěže jsou určeny především pro žáky základních škol, víceletých gymnázií a středních škol. Vodní tématika se objevuje také v našich hrách, které si děti mohou zahrát přímo na internetu.

Pribeh_vody

Naše společnost se snaží vést děti k ochraně životního prostředí a ekologickému chování a vytváří pro ně výukové, zábavné a informativní materiály.

Nejen pro děti, ale i pro dospělé je k dispozici kalkulačka spotřeby vody, díky které si můžete spočítat spotřebu vody ve vaší domácnosti, a také jakým způsobem se podílíte na uhlíkové stopě při pití kohoutkové či balené vody.

Ve svých regionech působení společnost MOVO dlouhodobě podporuje podávání vody z kohoutku v restauracích www.kohoutkova.cz.

Velmi zajímavá je také historie moderního vodárenství na Olomoucku a Zlínsku.

Společnost MOVO pravidelně pořádá na oslavu Světového dne vody (22. března) Dny otevřených dveří a otevírá své brány i během Dnů evropského dědictví. Pořádá také exkurze pro školy a veřejnost.

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Žádost o informace o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda v dané lokalitě jsou vodovodní a kanalizační sítě? Potřebujete získat data o vodárenských sítích.
Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Provozní doba ZC

Provozní doba zákaznických center:

 

Pondělí   8 – 12    13 -17

Úterý        pouze po domluvě

Středa     8 – 12    13 -17

Čtvrtek     pouze po domluvě

Pátek       8 – 12

 

Rezervační systém
Vyžaduje Adobe Flash Player