Úvod Aktuality Nová faktura-srozumitelná, přehledná

Nová faktura-srozumitelná, přehledná

Nová faktura-srozumitelná, přehledná

6. leden 2011

Od ledna 2011 společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. zasílá svým zákazníkům novou fakturu. Nová faktura přináší srozumitelnější a přehlednější uspořádání údajů vztahujících se k danému odběrnému místu. Více informací zde.

   Máme pro Vás připravený přehledný popis nové faktury obsahující všechny vysvětlivky ve formátu PDF.

Nová faktura za vodné a stočné (dokument Adobe PDF)Nová faktura za vodné a stočné 1.2 MB

   První strana uvádí Vaše zákaznické identifikační údaje, informace o odběrném místě a finální částce za vyúčtování vodného a stočného, včetně rozpisu daně. Pravidelně zde najdete informace o nově poskytovaných službách.

   V případě, že jste plátcem záloh na vodné a stočné, budete mít na druhé straně k dispozici detailní a přehledné zúčtování Vašich záloh, rozúčtování dle období a sazeb a také údaje o provedených odpočtech stočného při využití vody na zalévání dle zákona 274/2001 Sb. §19.

   Na stranách tři a čtyři je uveden rozpis Vašich plánovaných záloh, včetně informací o možnostech jejich úhrady, a také všechny kontaktní informace společnosti Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

   V nové faktuře se již nesetkáte s předvyplněnou poštovní poukázkou A, která byla z nabízených způsobů plateb nejméně využívána a současně byla pro zákazníky nejdražší variantou platby. I nadále si můžete vybrat z dalších možností bezhotovostního způsobu úhrady např. převodem z účtu, v hotovosti nebo zavedením sdruženého inkasa SIPO.

   Nezapomeňte, že naše společnost nabízí všem zákazníkům možnost zasílání faktur v elektronické podobě do e-mailové schránky. Faktura v PDF formátu má veškeré náležitosti daňového dokladu, a může tedy zcela nahradit standardní papírovou verzi. Můžete si zažádat o zasílání emailové faktury telefonicky na zákaznické lince 840 668 668, osobně v zákaznickém centru nebo kdykoliv prostřednictvím svého zákaznického účtu na internetu.

   Jste-li příznivcem moderních technologií, prohlédněte si popisy a vysvětlení jednotlivých stran nové faktury ve formátu Adobe Flash.

Faktura_str_1.swf (animace Flash)Faktura_str_1.swf 53.7 KB Faktura_2.swf (animace Flash)Faktura_2.swf 35.0 KB Faktura_str_3_4.swf (animace Flash)Faktura_str_3_4.swf 45.7 KB

Zde bude flash Faktura_str_1.swf
Zde bude flash Faktura_2.swf
Zde bude flash Faktura_str_3_4.swf
 

   Máte-li problém se zobrazením interaktivních animací, je pravděpodobné, že nemáte na svém počítači nainstalovánu poslední verzi přehrávače Adobe Flash Player - zkuste si jej nainstalovat z tohoto odkazu:

http://get.adobe.com/cz/flashplayer/?promoid=DAFYL

 

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Žádost o informace o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda v dané lokalitě jsou vodovodní a kanalizační sítě? Potřebujete získat data o vodárenských sítích.
Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Provozní doba ZC

Provozní doba zákaznických center:

Pouze po předchozí rezervaci!

 

Pondělí   8 – 12    13 -17

Úterý        pouze po domluvě

Středa     8 – 12    13 -17

Čtvrtek     pouze po domluvě

Pátek       8 – 12

 

Pokladna uzavřena!