Úvod Aktuality Nové logo společnosti

Nové logo společnosti

Nové logo společnosti

15. červenec 2013

Rádi bychom oznámili všem našim zákazníkům, že připravujeme změnu loga naší společnosti. Logo se bude postupně uvádět na všech dokumentech, formulářích, autech a ostatních propagačních materiálech.

K tomuto kroku bylo přistoupeno na základě výsledků průzkumu spokojenosti z roku 2012, ze kterého vyplynulo, že zákazníci mají jen malé povědomí o názvu svého dodavatele, který pro ně zajišťuje dodávku pitné vody a odvádění vody odpadní. Nové logo by mělo přispět k účinnější prezentaci naší společnosti u svých odběratelů a správně je nasměrovat při řešení nejrůznějších dotazů a požadavků nebo hlášení poruch a havárií.

Nový symbol společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ evokuje svět vody ve více rovinách. Voda jako živel je stylizovaná v podobě šplouchnutí, či vlny. Kruhový tvar zase symbolizuje její věčný koloběh. Autorem nového loga, vizuálního stylu a manuálu je renomované grafické studio Dynamo design.

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Žádost o informace o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda v dané lokalitě jsou vodovodní a kanalizační sítě? Potřebujete získat data o vodárenských sítích.
Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Provozní doba ZC

Provozní doba zákaznických center:

Pouze po předchozí rezervaci!

 

Pondělí   8 – 12    13 -17

Úterý        pouze po domluvě

Středa     8 – 12    13 -17

Čtvrtek     pouze po domluvě

Pátek       8 – 12

 

Pokladna uzavřena!