Úvod Aktuality Ochranné štíty od Veolie také pro Zlínský kraj

Ochranné štíty od Veolie také pro Zlínský kraj

Ochranné štíty od Veolie také pro Zlínský kraj

15. duben 2020

Veolia pořídila 15 tisíc ochranných štítů tuzemské výroby za 1,5 milionu korun.

Tyto pomůcky postupně distribuuje nemocnicím, domovům pro seniory a dalším institucím, které je aktuálně naléhavě potřebují. V minulém týdnu předala mj. 1000 ks k další distribuci také Zlínskému kraji.  

Unikátní snadno skladatelný štít z jednoho kusu materiálu vymysleli během jednoho dne kreativci, kteří za normálních okolností připravují firmě podklady pro prezentace. Realizaci Veolia svěřila českému výrobci. „Nebylo na co čekat. Potřebovali jsme najít rychlé a snadné řešení, jak štít udělat co nejjednodušeji tak, abychom jich mohli v krátké době dodat co nejvíce. Výhodou našeho modelu je, že se nechá opakovaně dezinfikovat a vydrží mnoho použití. V kombinaci s rouškami nebo respirátory jde o velmi účinnou prevenci proti šířícímu se viru,“ dodala k výrobě unikátních ochranných štítů Eva Kučerová, ředitelka komunikace skupiny Veolia.

Další pomoc nabídla také společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., ze skupiny Veolia. V regionech, kde provozuje své vodohospodářské služby, poskytla darem dezinfekční prostředky a respirátory několika organizacím, poskytující sociální služby v Olomouci, Prostějově a Zlíně. „V současné velmi náročné situaci se snažíme směřovat naši pomoc tam, kde je nejvíce potřeba, hlavně seniorům, poskytovatelům terénní domácí péče nebo lékařům a zdravotníkům v první linii“, říká generální ředitel MOVO Martin Bernard.

Olomouc - Sociální služby pro seniory Prostějov - Centrum sociálních služeb
Zlín - Alheimer centrum (1) Zlín - Most k domovu

MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.

840 668 668, 602 276 276

www.smv.cz

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Žádost o informace o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda v dané lokalitě jsou vodovodní a kanalizační sítě? Potřebujete získat data o vodárenských sítích.
Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Provozní doba ZC

Provozní doba zákaznických center:

Pouze po předchozí rezervaci!

 

Pondělí   8 – 12    13 -17

Úterý        pouze po domluvě

Středa     8 – 12    13 -17

Čtvrtek     pouze po domluvě

Pátek       8 – 12

 

Pokladna uzavřena!