Úvod Aktuality Pozor na falešného vodaře v Prostějově

Pozor na falešného vodaře v Prostějově

Pozor na falešného vodaře v Prostějově

7. leden 2016

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. varuje zákazníky před pohybem podvodníků, kteří se v těchto dnech objevili v Prostějově

V Prostějově, na ulici Kotkova, se během posledních dnů objevil falešný pracovník vodárny. Muž zazvonil u domovních vchodových dveří na jednoho z obyvatel domu s tím, že mu přišel vrátit přeplatek za vodné a stočné. Požádal ho také, aby ho pustil do domu a zatím si přichystal drobné, než vyjde schody k jeho bytu, protože nemá dostatek drobných na vrácení. Naštěstí byl oslovený zákazník obezřetný a na výzvu nereagoval, falešného vodaře do domu nepustil a ihned zavolal k nám, aby nás o celé situaci informoval.

V takovém případě by lidé měli být nanejvýš opatrní a měli by si dávat dobrý pozor na to, koho si do svého bytu pustí. Naše společnost při vyúčtování přeplatky za vodné a stočné nevyplácí v hotovosti, ale vrací je přímo na bankovní účet zákazníka uvedený v zákaznickém informačním systému.

Naši terénní pracovníci společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., např. montéři nebo odečítači vodoměrů, se na vyžádání prokazují platným průkazem, kde je uvedeno jejich jméno, funkce a název společnosti. Pokud má zákazník z jakéhokoli důvodu pochybnosti, může si na telefonním čísle 840 668 668 ověřit, zda u nás zaměstnanec skutečně pracuje a nejedná se o podvodníka nebo se může obrátit na příslušný obecní úřad či rovnou přivolat policii.

MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.
840 668 668
www.smv.cz

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Žádost o informace o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda v dané lokalitě jsou vodovodní a kanalizační sítě? Potřebujete získat data o vodárenských sítích.
Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Provozní doba ZC

Provozní doba zákaznických center:

Pouze po předchozí rezervaci!

 

Pondělí   8 – 12    13 -17

Úterý        pouze po domluvě

Středa     8 – 12    13 -17

Čtvrtek     pouze po domluvě

Pátek       8 – 12

 

Pokladna uzavřena!