Úvod Aktuality Pozor na falešný průzkum plýtvání vodou v domácnostech na Zlínsku!

Pozor na falešný průzkum plýtvání vodou v domácnostech na Zlínsku!

Pozor na falešný průzkum plýtvání vodou v domácnostech na Zlínsku!

31. říjen 2016

Společnost Moravská vodárenská, a.s. upozorňuje zákazníky, že se na Zlínsku objevil muž, provádějící falešný průzkum plýtvání vodou v domácnostech.

Nejprve zavolal, do telefonu se nepředstavil a velmi vehementně se domáhal schůzky přímo na místě v bytě. Naštěstí byl jím oslovený zákazník tak duchapřítomný, že jej odmítl a ihned nás o celé situaci informoval.

Naše společnost takové průzkumy v bytech neprovádí!

Naši zaměstnanci, provádějící odběry vzorků při kontrole kvality pitné vody nebo také odečítači vodoměrů v žádném případě neprovádějí podobné průzkumy.  Rovněž se musejí prokázat platným průkazem, kde je uvedeno jejich jméno, funkce a název společnosti. Pokud má zákazník z jakéhokoli důvodu pochybnosti, může si na telefonním čísle 840 668 668 a 601 276 276 ověřit, zda u nás dotyčný zaměstnanec skutečně pracuje a nejedná se o podvodníka nebo se může obrátit na příslušný obecní úřad nebo či rovnou přivolat policii. Lidé by měli být nanejvýš opatrní a měli by si dávat dobrý pozor na to, koho si pustí do bytu či do domu.

          

MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.
840 668 668, 601 276 276
www.smv.cz

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

Vyjadřovací portál SMV

Pomocí našeho vyjadřovacího portálu získáte informace o sítích v provozování naší společnosti a můžete vložit projektovou dokumentaci k vyjádření.