Úvod Aktuality Soutěž na Facebooku ke Světovému dni vody

Soutěž na Facebooku ke Světovému dni vody

Soutěž na Facebooku ke Světovému dni vody

22. březen 2013

Rok 2013 byl vyhlášen Organizací spojených národů (OSN) Mezinárodním rokem vodní spolupráce. Mezinárodní rok naváže na výsledky konference Rio+20 v oblasti udržitelnosti vodních zdrojů. Spolupráci v oblasti vodních zdrojů je zasvěcen i letošní Světový den vody (22. března). Při této příležitosti již druhým rokem pořádáme čtyřtýdenní soutěž na FB stránce Veolia Voda.

Soutěž spočívá vždy v několika tematických otázkách a ve složení puzzle. Hlavními tématy budou Voda základ života, čištění odpadních vod, historie vodárenství a vodní stopa. Soutěžit se bude o zajímavé ceny - SodaStreamy, křišťálové karafy na vodu, termosky a trika. Každý týden bude vyhlášeno deset výherců.

Snahou je také upozornit přímo na Mezinárodní rok vodní spolupráce a na možnosti pomoci lidem žijícím v zemích se špatným přístupem k nezávadné pitné vodě. Zajímal nás i názor veřejnosti, proto jsme na FB zveřejnili interaktivní otázku na toto téma. Zjistili jsme, že nejvíce lidí si myslí, že bychom všichni měli šetřit vodními zdroji a udržovat je čisté (78,4%), naopak nejméně lidí je přesvědčeno, že se jedná o politickou záležitost a zemím s nedostatkem vody by měly pomoci okolní státy (3,7%).

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Žádost o informace o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda v dané lokalitě jsou vodovodní a kanalizační sítě? Potřebujete získat data o vodárenských sítích.
Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Provozní doba ZC

Provozní doba zákaznických center:

Pouze po předchozí rezervaci!

 

Pondělí   8 – 12    13 -17

Úterý        pouze po domluvě

Středa     8 – 12    13 -17

Čtvrtek     pouze po domluvě

Pátek       8 – 12

 

Pokladna uzavřena!