Úvod Aktuality Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., opět otevřela svá zákaznická centra.

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., opět otevřela svá zákaznická centra.

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., opět otevřela svá zákaznická centra.

17. srpen 2020

Provoz však bude v omezeném režimu kvůli ochraně zdraví zákazníků i zaměstnanců.

Zákaznická centra jsou otevřena v pondělí a středu pouze pro zákazníky, kteří potřebují vyřešit akutní záležitost, jež nelze vyřídit korespondenčně, a zarezervují si termín návštěvy přes rezervační systém.  Rezervaci termínu lze provést na stránkách www. smv.cz v sekci Zákazníci, nebo prostřednictvím zákaznické linky.

Pokladna v zákaznickém centru zůstává i nadále zavřená, a tudíž není možné provádět platby. Pro zaplacení závazků je možné využít tyto formy úhrad: e-platby prostřednictvím svého zákaznického internetového účtu, zadáním standardního příkazu k úhradě, platbou chytrým telefonem pomocí QR kódu, platbou na terminálech Sazky, či pomocí A složenky na pobočkách České pošty.

Společnost žádá zákazníky, aby v zájmu svého zdraví a pohodlí, přednostně využívali pro vyřizování svých požadavků a dotazů bezkontaktní formu komunikace.

V tomto směru nabízí Moravská vodárenská, a. s. možnost využít e-mailovou komunikaci přes zc@smv.cz, nebo korespondenčně na adresu Moravská vodárenská, a. s., Tovární 41, 779 00 Olomouc. Veškeré formuláře a informace k uzavření smlouvy máte k dispozici na webových stránkách společnosti. Pro běžné dotazy využívejte rovněž naše zákaznické telefonní linky 840 668 668 a 601 276 276, kde Vám naši operátoři rádi odpoví na jakékoli dotazy.

Pro podání svých žádostí ke stávajícímu odběrnému místu a smlouvě využívejte Váš zákaznický internetový účet (https://portal.smv.cz/), který je přístupný také z mobilních zařízení přes aplikaci „Moje Veolia“.

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

Vyjadřovací portál SMV

Pomocí našeho vyjadřovacího portálu získáte informace o sítích v provozování naší společnosti a můžete vložit projektovou dokumentaci k vyjádření.