Úvod Aktuality Veolia Voda zavedla platby pomocí QR kódu

Veolia Voda zavedla platby pomocí QR kódu

Veolia Voda zavedla platby pomocí QR kódu

15. duben 2013

Skupina Veolia Voda připravila pro své zákazníky nový způsob bezhotovostní platby za vodné a stočné. Jde o speciální platební QR kód pro bankovní aplikace na chytrých telefonech, který Veolia Voda tiskne na svých zúčtovacích dokladech.

Od dubna 2013 mohou zákazníci všech společností skupiny Veolia Voda Česká republika, a.s. využít k úhradě vyúčtování za vodné a stočné svůj chytrý mobilní telefon. Pomocí nainstalované aplikace jejich banky jednoduše načtou informace obsažené v QR kódu, který se nachází na faktuře a platební příkaz v bankovní aplikaci se automaticky vyplní správnými údaji. Platbu pak již stačí pouze potvrdit.  Zákazníci se tak vyhnou možným chybám, které vznikají při přepisování údajů do platebního příkazu jejich banky.

Pro zákazníky, kteří upřednostňují platby v hotovosti, nabízí Veolia Voda možnost úhrady na terminálech společnosti Sazka sázková kancelář, a.s. Na fakturách najdou zákazníci vedle QR kódu i čárový kód, jehož platební údaje dokáže terminál přečíst a vystavit potvrzení o úhradě, kterou zákazník provede v hotovosti. Široká síť terminálů (prodejny tabáku, čerpací stanice, večerky apod.) a prodloužená otevírací doba umožňuje zákazníkům uhradit vyúčtování dle jejich potřeb. Za tuto službu hradí zákazník jednotný poplatek 15,- Kč bez ohledu na výši úhrady.

 

 

VEOLIA VODA Česká republika, a.s.


Veolia Voda Česká republika, a.s.  je největší společností na českém vodohospodářském trhu. Své služby poskytuje 3,07 milionům obyvatel z 1150 měst a obcí a zajišťuje vodní hospodářství pro více než 40 průmyslových podniků. Společnost zaměstnává 5 275 osob. Veolia Voda Česká republika provozuje 21 213 km  vodovodních sítí a 12 199 km stokových sítí. K tomu zajišťuje provoz 163 úpraven vody a 416 čistíren odpadních vod. Do skupiny Veolia Voda Česká republika, a.s. patří společnosti: Pražské vodovody a kanalizace, a.s., Severočeské vodovody a kanalizace, a.s., VODÁRNA PLZEŇ a.s., Středočeské vodárny, a.s., 1. SčV, a.s., MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., Královéhradecká provozní, a.s., Vodohospodářská společnost sokolov, s.r.o., RAVOS, s.r.o. a VODOSPOL s.r.o.

 

Kontakt: marcela.dvorakova@veoliavoda.cz, mobil: 602 649 910

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Žádost o informace o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda v dané lokalitě jsou vodovodní a kanalizační sítě? Potřebujete získat data o vodárenských sítích.
Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Provozní doba ZC

Provozní doba zákaznických center:

Pouze po předchozí rezervaci!

 

Pondělí   8 – 12    13 -17

Úterý        pouze po domluvě

Středa     8 – 12    13 -17

Čtvrtek     pouze po domluvě

Pátek       8 – 12

 

Pokladna uzavřena!