Úvod Voda hrou Akce pro veřejnost Dny evropského dědictví Dny evropského dědictví 2019

Dny evropského dědictví 2019

Dny evropského dědictví 2018

18. září 2019

jsou významnou celoevropskou kulturně poznávací, společenskou a výchovnou akcí.

V září se každoročně otevírají nejširší veřejnosti brány nejzajímavějších památek, budov, objektů a prostor včetně těch, které jsou jinak zčásti nebo zcela nepřístupné. Letos se Dny evropského dědictví slaví od 2. do 8. září 2019.

V rámci této akce probíhají také nejrůznější doprovodné akce - přednášky, koncerty, soutěže a další kulturní programy. Pořadatelem Dnů evropského dědictví v České republice je Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska. Téma letošního ročníku je Památky a zábava.

Významnou součástí této akce jsou Dny otevřených památek, které připadají na víkend 7. - 8. září, kdy budou návštěvníkům zdarma zpřístupněny netradiční a zajímavé prostory a místa, kam se veřejnost běžně nepodívá:

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. zve v sobotu 7. září 2019, v době od 9 - 12 hodin zájemce z řad veřejnosti k návštěvě čistírny odpadních vod v Olomouci, Nové sady.

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Vyjadřovací portál SMV

Pomocí našeho vyjadřovacího portálu získáte informace o sítích v provozování naší společnosti a můžete vložit projektovou dokumentaci k vyjádření.