Úvod Voda hrou Soutěže Soutěže 2015 Škola do přírody

Škola do přírody

Škola do přírody

23. březen 2015Představujeme Vám novou soutěž Škola do přírody, kterou vyhlašuje společnost Veolia ve spolupráci se společností MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ.

Škola do přírody

Škola do přírody

23. březen 2015

Představujeme Vám novou soutěž Škola do přírody, kterou vyhlašuje společnost Veolia ve spolupráci se společností MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ.

Veolia připravila pro žáky na II. stupni ZŠ (6. – 9. třída) a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií zajímavou týmovou soutěž na podporu biodiverzity (biologické rozmanitosti živých organismů a ekosystémů). Cílem je vyhledat z hlediska druhové rozmanitosti zajímavou lokalitou v bezprostřední blízkosti školy – ať už je zajímavá biologickou pestrostí, nebo naopak jistou sterilitou – tu popsat a zpracovat návrh projektu na její zachování či obnovu. Do soutěže se mohou hlásit celé třídy, speciálně utvořené týmy, přírodovědné kroužky, zájmové oddíly apod.

Díky soutěži se žáci dozvědí více o biodiverzitě, pokusí se objevit přírodně rozmanitou lokalitu v jejich okolí a aktivně se zapojit do její podpory. Vyzkouší si také práci v týmu a naučí se projektovému řízení.

Odměnou jim budou nejen nově a zajímavě nabyté poznatky a zkušenosti, ale máme pro ně připravené i lákavé odměny. Vítězné týmy navštíví Vodní dům (interaktivní expozici různých tváří vody, kterou v létě otevře ČSOP Vlašim) nebo areál Katlov rybáře a cestovatele Jakuba Vágnera, který zde podporuje rozvoj biodiverzity a usiluje o záchranu genofondu velkých evropských ryb. Pro další umístěné budou připraveny pěkné věcné ceny.

Podrobné informace o soutěži včetně registrace najdete na www.biodiverzita-veolia.cz.

Soutěž probíhá od 23. března do 15. května 2015. Soutěžní týmy se mohou registrovat do 17. dubna a vypracované projekty musí zaslat nejpozději do 15. května, buď online pomocí formuláře na www.biodivertzita-veolia.cz, emailem na adresu recepce@veolia.com, nebo poštou na adresu:

Veolia Česká republika, a.s.,
FLORENTINUM, recepce D,
 Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1.
Obálku označte heslem BIODIVERZITA

Věříme, že Vás možnost obohatit přírodovědné znalosti žáků pomocí interaktivní soutěže zaujala, a velmi se těšíme na účast týmu/ů z Vaší školy.

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Žádost o informace o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda v dané lokalitě jsou vodovodní a kanalizační sítě? Potřebujete získat data o vodárenských sítích.
Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Provozní doba ZC

Provozní doba zákaznických center:

Pouze po předchozí rezervaci!

 

Pondělí   8 – 12    13 -17

Úterý        pouze po domluvě

Středa     8 – 12    13 -17

Čtvrtek     pouze po domluvě

Pátek       8 – 12

 

Pokladna uzavřena!