Úvod Média Tiskové zprávy Mezinárodní vodařská konference ve Zlíně

Mezinárodní vodařská konference ve Zlíně

Mezinárodní vodařská konference ve Zlíně Ve dnech 12. až 13. března

10. březen 2015

Ve dnech 12. až 13. března proběhne v kongresovém sále Hotelu Moskva ve Zlíně již 19. ročník mezinárodní vodohospodářské konference VODA ZLÍN 2015.

Konferenci pořádají společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. a společnost VODING HRANICE, pod záštitou ministra zemědělství České republiky, Sdružení SOVAK a primátora města Zlína.

Konferenci VODA ZLÍN slavnostně zahajuje odborný garant konference Ing. Pavel Adler, CSc. ze společnosti VODING HRANICE a v čestném předsednictvu zasednou předseda představenstva Sdružení společností z oboru vodovodů a kanalizační ČR (SOVAK) pan Ing. František Barák a nejvyšší představitelé skupiny Veolia Česká republika.

Ve třech blocích přednášek se tak účastníci seznámí s novinkami a zajímavostmi z oblasti technologie, výroby a distribuce pitné vody, které budou prezentovány odborníky z České a Slovenské republiky. Ve čtvrtek večer je pro všechny účastníky konference připraven společenský večer.

Konference Voda Zlín 2015 je určena zejména pro technology, pracovníky laboratoří, specialisty a manažery z oblasti pitné vody, plánování a výstavby. V naší republice jde o jedno z největších setkání vodohospodářů, zástupců státních orgánů, výzkumných pracovníků a zástupců firem působících v oblasti vodohospodářství, vodních staveb a systémů pro úpravu a kontrolu pitné vody. Na letošní konferenci přijede 180 účastníků, mezi nimi 33 přednášejících a 16 vystavovatelů.

 MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.
840 668 668
www.smv.cz

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Žádost o informace o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda v dané lokalitě jsou vodovodní a kanalizační sítě? Potřebujete získat data o vodárenských sítích.
Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Provozní doba ZC

Provozní doba zákaznických center:

Pouze po předchozí rezervaci!

 

Pondělí   8 – 12    13 -17

Úterý        pouze po domluvě

Středa     8 – 12    13 -17

Čtvrtek     pouze po domluvě

Pátek       8 – 12

 

Pokladna uzavřena!