Úvod Média MOVO spustila pravidelné testování svých zaměstnanců

MOVO spustila pravidelné testování svých zaměstnanců

MOVO spustila pravidelné testování svých zaměstnanců

9. březen 2021

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. se vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci s onemocněním COVID-19 a aktuálnímu vládnímu nařízení připojila k pravidelnému testování svých zaměstnanců.

Od začátku pandemie má MOVO, jako provozovatel kritické vodohospodářské infrastruktury zavedena přísná bezpečnostní a hygienická opatření napříč celou společností. Byl aktivován krizový štáb, který pravidelně monitoruje aktuální pandemickou situaci a v reakci na platná vládní nařízení rozhoduje o dalších krocích vedoucích k ochraně svých zaměstnanců. Dočasně byla také uzavřena všechna zákaznická centra pro osobní kontakt a nastaveny všechny procesy v on-line režimu, kde to bylo možné, aby se eliminoval styk zaměstnanců se zákazníky.

Všichni zaměstnanci společnosti jsou v dostatečné míře zásobováni ochrannými prostředky i dezinfekcí a rozděleni do směnných týmů tak, aby byl zajištěn neustálý výkon všech provozů, jak pro plynulou dodávku pitné vody, tak i pro čištění odpadních vod. Bezproblémové poskytování našich služeb zákazníkům je naší dlouhodobou prioritou“, ujistil generální ředitel MOVO Martin Bernard.

Již během měsíce února se začala MOVO připravovat, jako společensky zodpovědná firma, na testování všech svých zaměstnanců. Krizový štáb rozhodl o nákupu schválených testovacích sad pro všechny zaměstnance. V případě pozitivního nálezu komunikují s nadřízeným a postupují dle standardních pandemických pravidel.

„Věříme, že společnou zodpovědností a dodržováním nastavených pravidel a postupů se nám podaří ochránit zdraví našich zaměstnanců, jejichž celoročního vysokého pracovního nasazení a trpělivosti si velmi vážíme“, dále ocenil Martin Bernard.

Covid-19

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

Vyjadřovací portál SMV

Pomocí našeho vyjadřovacího portálu získáte informace o sítích v provozování naší společnosti a můžete vložit projektovou dokumentaci k vyjádření.