Úvod Zákazníci Služba SMS INFO

Služba SMS INFO

Se změnami teplot nebo při střídání ročních období může docházet k častějším poruchám na vodovodním potrubí. Proto by rychlá informace prostřednictvím naší bezplatné SMS zprávy mohla přijít vhod. Nenechte se zaskočit případnou odstávkou, či havárií vody a spolehněte se na včasné informace přímo do Vašeho mobilu.

Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. prostřednictvím služby SMS Info rozesílá zdarma svým zákazníkům důležité informace o haváriích nebo odstávkách vody, včetně předpokládaného termínu ukončení odstávky, či poskytnutém náhradním zásobování vodou již od roku 2007. Doposud se k této službě na Moravě přihlásilo již více než 17 tisíc zákazníků a jejich počet neustále roste.

Ke službě SMS Info je nutná pouze registrace, kterou je možné provést na www.voda-info.cz, na zákaznických linkách 840 668 668 nebo 601 276 276, či zaslat SMS ve tvaru VEOLIA na číslo 720 001 112, kdy bude operátor klienta kontaktovat a provede s ním rychlou a pohodlnou registraci této služby.

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

Vyjadřovací portál SMV

Pomocí našeho vyjadřovacího portálu získáte informace o sítích v provozování naší společnosti a můžete vložit projektovou dokumentaci k vyjádření.