Úvod O společnosti Odborná činnost

Odborná činnost

Mezinárodní vodohospodářská konference VODA ZLÍN

Ve dnech 10. - 11. 3. proběhl v Interhotelu Zlín (bývalý Interhotel Moskva) jubilejní 25. ročník vodohospodářské konference VODA ZLÍN 2022. Po roční pauze způsobené pandemií onemocnění COVID-19, se vodohospodáři opět setkali ve Zlíně, aby sdíleli novinky a zkušenosti z výzkumu i praxe. Na konferenci bylo předneseno 27 odborných příspěvků, v předsálí konferenčního sálu pak návštěvníci mohli tradičně shlédnout prezentaci odborných firem z oboru vodního hospodářství. Pořadatelé tímto děkují všem, kteří se přišli do konferenčních prostor Interhotelu Zlín podělit o své zkušenosti

 

Vodohospodářská konference VODA ZLÍN 2023 se bude konat ve dnech 9. - 10. 3. 2023 v Interhotelu Zlín.

Konference VODA ZLÍN již tradičně seznamuje účastníky s novinkami, poznatky a zkušenostmi z oboru vodního hospodářství v oblasti úpravy a dopravy pitné vody. Odborné referáty se zabývají legislativou ve vodním hospodářství, zkušenostmi s projektovou přípravou a realizací úpraven vod, vodovodů a souvisejících objektů, výsledky prováděných výzkumů, a v neposlední řadě také zkušenostmi s provozováním úpraven vod a vodovodů.

 

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Vyjadřovací portál SMV

Pomocí našeho vyjadřovacího portálu získáte informace o sítích v provozování naší společnosti a můžete vložit projektovou dokumentaci k vyjádření.