Úvod O společnosti Odborná činnost

Odborná činnost

S ohledem na vývoj epidemiologické situace v ČR a s tímto související nejistý vývoj vládních opatření omezujících pořádání hromadných akcí bylo organizačním výborem rozhodnuto o zrušení nadcházejícího ročníku Mezinárodní vodohospodářské konference VODA ZLÍN 2021.

Dlouholetá tradice vodohospodářských setkání ve Zlíně však tímto nekončí.  Další ročník Mezinárodní vodohospodářské konference VODA ZLÍN 2022 se uskuteční ve dnech 10. - 11. března 2022 v kongresovém sále Interhotelu Moskva ve Zlíně.

Věříme, že v době konání dalšího ročníku konference již bude epidemiologická situace stabilizována a těšíme se na opětovné setkání ve Zlíně.

Konference VODA ZLÍN již tradičně seznamuje účastníky s novinkami, poznatky a zkušenostmi z oboru vodního hospodářství v oblasti úpravy a dopravy pitné vody. Odborné referáty se zabývají legislativou ve vodním hospodářství, zkušenostmi s projektovou přípravou a realizací úpraven vod, vodovodů a souvisejících objektů, výsledky prováděných výzkumů, a v neposlední řadě také zkušenostmi s provozováním úpraven vod a vodovodů.

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Vyjadřovací portál SMV

Pomocí našeho vyjadřovacího portálu získáte informace o sítích v provozování naší společnosti a můžete vložit projektovou dokumentaci k vyjádření.