Úvod O společnosti Odborná činnost

Odborná činnost

Mezinárodní vodohospodářská konference VODA ZLÍN 2021 proběhne ve dnech 4. a 5. března 2021 v kongresovém sále Hotelu Moskva ve Zlíně.

Mezinárodní vodohospodářská konference VODA ZLÍN seznamuje účastníky s novinkami, poznatky a zkušenostmi z oboru vodního hospodářství v oblasti úpravy a dopravy pitné vody. Odborné referáty se zabývají legislativou ve vodním hospodářství, zkušenostmi s projektovou přípravou a realizací úpraven vod, vodovodů a souvisejících objektů, výsledky prováděných výzkumů, a v neposlední řadě také zkušenostmi s provozováním úpraven vod a vodovodů. V naší republice jde o jedno z největších setkání vodohospodářů, výzkumných pracovníků, zástupců orgánů veřejné správy i firem působících v oblasti vodního hospodářství.

Konference je zařazena do programu celoživotního vzdělávání České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a je hodnocena 2 kreditními body.

 

Aktuálně: Sborník Voda Zlín 2020

Sborník Voda Zlín 2020 .pdf

 

Hlášení havárií

Hlášení havárií:

840 668 668
601 276 276
(NONSTOP)

provolba 1
pro oblast Olomouc a Prostějov

provolba 2
pro oblast okresu Zlín

Žádost o informace o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda v dané lokalitě jsou vodovodní a kanalizační sítě? Potřebujete získat data o vodárenských sítích.
Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Provozní doba ZC

Provozní doba zákaznických center:

Pouze po předchozí rezervaci!

 

Pondělí   8 – 12    13 -17

Úterý        pouze po domluvě

Středa     8 – 12    13 -17

Čtvrtek     pouze po domluvě

Pátek       8 – 12

 

Pokladna uzavřena!